Postzegelveiling 420

De veilingcatalogus van postzegelveiling 420 van 24 en 25 april 2023 is online beschikbaar. Een aanbod van circa 2.000 mooie kavels komt dit voorjaar onder de hamer. Deze veiling bevat een prachtige afdeling Scandinavië met veel intact gelaten collecties, alsmede een zeer grote afdeling  verzamelingen en partijen in dozen. Nederland en Overzee is zoals altijd goed vertegenwoordigd en ook een bijzondere wereldcollectie en een zeer bijzondere afdeling Albanië vallen deze keer op, u zult beslist iets van uw gading kunnen vinden.

Catalogus
U kunt de veilingcatalogus op deze website als PDF en doorzoekbare database bekijken uiteraard ook op RietdijkLive en Philasearch. Er zijn vele duizenden foto’s gemaakt die zijn opgenomen in PDF’s.

Kijkdagen
Van 12 tot 14 april en van 17 tot 21 april organiseren wij kijkdagen bij ons op kantoor (Noordeinde 41 in Den Haag) tussen 9.30 en 17.00 uur.
Tevens kunt u in het weekend van 24 en 25 april komen kijken tussen 9.30 en 16.00 uur.

Veiling
De veiling zal online via RietdijkLive plaatsvinden maar u kunt ook meebieden in de veilingzaal. De veiling zal plaatsvinden bij ons op kantoor op maandag 24 april en dinsdag 25 april in vier sessies, tussen 10.00 en 21.30.

Let op: gewonnen kavels afhalen kan alleen na afloop van de veiling en niet gedurende de zittingen!

Wij wensen u veel plezier met het doornemen van het aanbod.