Catalogus postzegelveiling 416

De nieuwe veilingcatalogus (postzegelveiling 10 en 11 mei 2021) is verschenen. Deze veiling bevat ruim 2200 kavels waarbij ruim 400 mooie collecties buitenland een prachtige afdeling Nederland met vele betere sets en series in topkwaliteit alsmede zeldzame misdrukken en natuurlijk ruim 500 zeer avontuurlijke partijen in dozen.